XII Niedziela Zwykła

23.06.2024 r.

W poniedziałek 24.06. – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W sobotę obchodzimy uroczystość św. Piotra i Pawła, Apostołów: Msze św. o godz. 6.30, 10.00 i 18.00. Składka z tego dnia jest przeznaczona do dyspozycji Ojca Świętego.

W sobotę 29 czerwca o 18.00 – Msza św. na zakończenie nabożeństw czerwcowych przy kapliczce NSPJ nad Smolnikiem i występ kapeli z Siekierczyny – Głos Beskidu.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, natomiast w czwartek od godz. 18.30 do 20.00.

Ze względu na czas urlopów, wyjątkowo w nadchodzący piątek od 9.00, a nie w I piątek – udamy się do chorych z posługą kapłańską. Prosimy o poinformowanie chorych o zmianie terminu i zgłoszenie chorych w zakrystii.

Dziękujemy za 2 ofiary indywidualne przekazane drogą przelewu internetowego lub tradycyjnie.

Bardzo szybko zbliża się czas „Parafiady”, która odbędzie się 07.07. na placu przy Zespole Szkół im. W. Orkana. Wszystkich parafian bardzo serdecznie zapraszamy do udziału. Zaproście swoich krewnych, znajomych z bliska i daleka. Tradycyjnie zwracamy się z prośbą o pomoc w organizacji, prosimy o pomoc finansową, można ofiarować fanty na loterię. Będzie wiele różnych atrakcji dla wszystkich. Będzie to wspaniała okazja do spotkań, rozmów i dobrej zabawy.

Ogłoszenie społeczne.

• Małopolskie Centrum Kultury Sokół zaprasza na trzeci koncert w ramach XII Sądeckiego Festiwalu Muzyki Organowej L’ARTE ORGANICA. Artysta z Niemiec Rolf Müller, zagra w najbliższy czwartek tj. 27 czerwca o godz. 19.00 w kościele Matki Bożej Niepokalanej utwory m.in.: Jana Sebastiana Bacha, Felixa Mendelssohna, czy Cẻsara Francka. Wstęp na wszystkie koncerty festiwalu jest bezpłatny.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: „Niedziela”, dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej niedzieli

Poprzednia XI Niedziela Zwykła